Fitness boxy

Originální fitness dárkové boxy

Hledáte dokonalý dárek pro vášnivého fitnessáka? Pak jste na správném místě! Naše Boxy pro fitness jsou luxusní dárkové boxy nabité poklady od předního českého výrobce doplňků stravy Vilgain, které zaručeně potěší srdce každého nadšence do cvičení.

Fitness bedna/BOX

Fitness box je ideální volbou pro všechny příležitosti - narozeniny, svátky, Vánoce, Valentýn, Den otců a mnoho dalších. Ať už hledáte dárek pro kamaráda, partnera, kolegyni nebo kolegu, s Boxem pro fitnessáky zaručeně zabodujete.

Doplňky od Vilgainu

Uvnitř naleznou fitnessáci kvalitní a praktické produkty od Vilgainu, které jim pomohou dosáhnout jejich fitness cílů. Od proteinových doplňků po shaker - v Boxu pro fitnessáky si každý najde to své.

Navíc má každý box/bedna svůj originální příběh a hádanku, kterou musí obdarovaný rozluštit, aby se do boxu dostal. Jedná se o originální dárek pro každého. Buďte i vy králem či královnou dárků!

Cena

22992300
122992300
Fitness box
Novinka
2 299 Kč

Otevřete bránu královské vitality s naší Fitness bednou od společnosti AKTIN a jejich značky Vilgain. Shaker, protein, granola, sladké proteinové tyčinky, cookies, bio arašídové...

62
1 položek celkem
Zpět do obchodu