Boxy pro hráče

Originální dárek pro gamery

Překonejte další level a pořiďte pro své blízké originální dárek pro gamery Naše kategorie Boxy pro gamery je plná unikátních dárkových boxů, které zaručeně potěší každého vášnivého hráče.

V našich dárkových boxech pro hráče najdete široký výběr produktů, které ocení každý milovník her. Od podložek pod myš a exkluzivního fanartu až po antistresové hračky, herní nálepky, sladkosti, energy drinky a mnoho dalšího - jsme si jisti, že v naší nabídce najdete to pravé pro každého hráče.

Udělejte radost

Nenechte si ujít příležitost udělat svého blízkého hráče šťastným s našimi dárky pro gamery. Objednejte si jeden z našich exkluzivních dárkových boxů pro hráče ještě dnes a udělejte si radost s BoxKingem!

Navíc má každý box/bedna svůj originální příběh a hádanku, kterou musí obdarovaný rozluštit, aby se do boxu dostal. Jedná se o originální dárek pro každého. Buďte i vy králem či královnou dárků!

Cena

21992200
121992200
Box pro gamery
2 199 Kč

Dárkový box pro každého hráče, který si pečlivě splnil domácí side questy! Uvnitř pokladnice: kupon na 5 her jako lístek do říše nekonečných dobrodružství, antistresové hračky...

103
1 položek celkem
Zpět do obchodu