Boxy pro autíčkáře

Dárkové boxy a bedny pro milovníky aut. Hledáte dar, který zaručeně rozproudí adrenalin v žilách každého milovníka aut? Pak jste na správném místě! V království BoxKing máme pro vás naše luxusní dárkové boxy pro autíčkáře, nabité produkty, které zaručeně potěší srdce každého petrolheada.

Box pro autíčkáře

Box pro autíčkáře je plný originálních produktů, které potěší jak praktické duše, tak i milovníky designu. Od praktických pomůcek pro péči o auto po stylové doplňky, které dodají vozu punc luxusu - v Boxu pro autíčkáře si každý najde to své.

Jedná se o ideální dárek pro všechny řidiče, milovníky aut a nejzarytější petrolheady pro jakoukoliv příležitost - narozeniny, svátky, Vánoce, Valentýn, Den otců a mnoho dalších. Ať už hledáte dárek pro kamaráda, partnera, rodiče nebo kolegy, s Boxem pro autíčkáře zaručeně zabodujete.

Navíc má každý box/bedna svůj originální příběh a hádanku, kterou musí obdarovaný rozluštit, aby se do boxu dostal. Jedná se o originální dárek pro každého. Buďte i vy králem či královnou dárků!

Cena

19992000
119992000
Box pro autickare a ridice
1 999 Kč

Dárkový box pro všechny milovníky aut! Uvnitř pokladnice najdeš pořádný hrnek z pneumatik, k tomu vůni do auta, která provoní tvůj kočár, nesmí chybět ani čistící prostředky,...

101
1 položek celkem
Zpět do obchodu