Boxy pro zamilované páry

Dárkové boxy pro zamilované

Naše kategorie Boxy pro páry je zasvěcená všem zamilovaným dvojicím, které hledají jedinečné a romantické chvíle pro své společné dobrodružství.

Nabízíme široký výběr dárkových boxů pro páry, které zahrnují nejen sezonní překvapení jako je například valentýnský box, ale také speciální produkty jako je sex box a erotický box, které rozproudí vášnivé a intimní chvíle. 

Nezapomenutelný zážitek

Každý dárkový box je s láskou a pečlivostí vybrán tak, aby poskytl zamilovaným párům nezapomenutelné zážitky a okamžiky štěstí. Nechte se unést královskou atmosférou naší nabídky a najděte ten správný dárek pro vašeho partnera. Případně se jedná o skvělý dárek k narozeninám. 

Navíc má každý box/bedna svůj originální příběh a hádanku, kterou musí obdarovaný rozluštit, aby se do boxu dostal. Jedná se o originální dárek pro každého. Buďte i vy králem či královnou dárků!

Cena

22992300
122992300
Sex box
2 299 Kč

Dárková bedna plná smyslných pokladů! Uvnitř se skrývají nástroje pro objevování vášně a smyslnosti, které ocení každý pár. Společně s nimi najdeš knihu Kámasútra, která...

105
1 položek celkem
Zpět do obchodu